65.obljetnica postojanja Udruge slijepih Dubrovačko neretvanske županije

15.prosinca 2017.godne Udruga slijepih Dubrovačko neretvanske županije obilježila je postojanje i djelovanje udruge prigodnim domjenkom u Hotelu Lero. Program je vodila naša dugogodišnja suradnica Nila Miličić Vukosavić, a program je obogatio pjesmom Sebastijan Vukosavić. Naša članica Fani Antičević pročitala je na brajevom pismu tekst o organiziranom djelovanju i postignućima udruge u proteklih 65. godina. Podjeljene su zahvalnice našim dugogodišnjim suradnicima, donatorima kao i volonterima. Na samom kraju svi su se počastili na domjenku i zajedno zapjevali.

Misija udruge slijepih Dubrovačko - neretvanske županije

je promicanjem i provedbom antidiskriminacije, jednakih mogućnosti i univerzalnog dizajna pridonijeti afirmaciji slijepih osoba u Dubrovačko - neretvanskoj županiji te u Republici Hrvatskoj.

Testreveal

df gfdg dfg dfg dfg dfg dfg

×

Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Zaboravili ste lozinku? |  Zaboravili ste korisničko ime?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×